دانش آموزان آفاق با تدریس اساتید و برنامه ریزی حرفه ای تیم مشاوره در آزمون های تحصیلی پیشرفت می کنند...

نمایندگی گاج

نمایندگی گاج

نمایندگی گاج

نمایندگی گاج

آزمون های سراسری گاج یکی از آزمون های مهمی میباشد که دانش آموزان با شرکت در کلاس های آموزشی و آزمون های سراسری میتوانند خود را برای رقابت در کنکور آماده کنند. سطح برگزاری این آزمون های آزمایشی دقیقا مانند کنکور بود و دانش آموزان با استفاده از این شبیه سازی میتوانند خود را در مراحل مختلف تست کنند و نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنند.

موسسه آموزشی گاج آفاق که یکی از قدیمی ترین نمایندگی گاج میباشد در شهر های بهارستان گلستان ، نسیم شهر ، رباط کریم و پرند شعبه های خود را دایر کرده تا دانش آموزان این مناطق به راحتی بتوانند از خدمات این آموزشگاه استفاده کنند.

ما در مجموعه گاج آفاق که یکی از بهترین و قدیمی ترین نمایندگی گاج میباشد با استفاده از بهترین اساتید تراز اول کشور و مشاورین خلاق و دلسوز برای کمک به دانش آموزان آماده شدیم و طرح های مختلفی با تخفیف های فراوان آماده کردیم تا در شرایط حال دانش آموزان، خللی در روند تحصیل و یادگیری آنانن به وجود نیاید.

لازم به ذکر است در این مجموعه خدمات به صورت نقدی و اقساط ارائه میگردد و از متقاضی هیچ گونه سود بابت اقساط در هیچ کدام از نمایندگی های گاج که در اختیار و مدیریت آفاق می باشد دریافت نمی شود.

معرفی کوتاه آزمون های سراسری گاج برگرفته شده از سایت رسمی ویکی پدیا

انتشارات گاج یا گروه آموزشی جوکار، یک مؤسسهٔ ایرانی است که در زمینهٔ آموزش و انتشارات کتاب‌های کمک‌درسی فعالیت می‌کند.

این مؤسسه در ۱۲ شهریور ۱۳۸۱ تأسیس شد و به شکل رسمی شروع به کار کرد .

این انتشارات تاکنون بیش از ۷۰۰ عنوان کتاب، از مقطع پیش‌دبستانی تا کنکور، منتشر کرده‌است.[۱] مجموع شمارگان سالانهٔ کتاب‌های کمک‌آموزشی گاج به ده میلیون نسخه می‌رسد.

افتخارات

گاج عنوان ناشر برگزیدهٔ کتاب سال ایران در سال ۱۳۸۵ و ناشر برگزیدهٔ نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال‌های ۱۳۸۷، ۱۳۸۸، و ۱۳۹۳ را دریافت کرده‌است.[۳]

سومین همایش ملی “نقش مدیران اقتصادی در پیشبرد اقتصاد مقاومتی و جهش تولید” تحت عنوان اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری، سوم شهریور ماه ۹۹ در تالار آبگینه وزارت امور خارجه برگزار شد و گاج به عنوان تنها ناشر، تندیس «همایش رضایتمندی مشتری» را از انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کرد.[۴]

پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال ۹۹ در تالار آبگینه وزارت امور خارجه برگزار و از مدیران برتر کشور تقدیر شد و نشان عالی و تندیس زرین مدیر سال ۹۹ در حوزه فرهنگ و آموزش به مدیرعامل شرکت انتشارات بین المللی گاج “ مهندس ابوالفضل جوکار” تعلق گرفت.[۵]

اهداف

ابوالفضل جوکار، مؤسس انتشارات گاج، هدف گاج را توسعهٔ عدالت آموزشی عنوان می‌کند.[۶] ایده ایجاد معاونت اقتصادی در وزارتخانه آموزش و پرورش برای حل مشکلات مالی این وزارتخانه توسط جوکار بارها مطرح شده است.[۷]

مطبوعات ایران انتقاداتی را در مورد تبلیغات گمراه‌کننده،[۸] اشتباهات علمی،[۹][۱۰] و سوءاستفاده از قوانین آموزشی در ایران[۱۱] در مورد گاج طرح کرده‌اند.

همین حالا با آفاق

قبل از ثبت نام مشاوره ی رایگان دریافت کنید.

موسسه ی آفاق یکی از قدیمی ترین نمایندگی های گاج در شهرستان تهران است که برگزاری آزمون های سراسری گاج را بر عهده دارد. اگر می خواهید در آزمون های سراسری گاج شرکت کنید فرصت را از دست ندهید و همین امروز اقدام به ثبت نام کنید.

با آفاق تماس بگیرید

کلمات کلیدی مقاله : نمایندگی گاج

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تا کنکور تیر

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه